Najnowsze artykuły

Pogadajmy o specjalnościach

Interesujesz się specjalnościami? Albo z nimi działasz na co dzień? A może słyszałeś co nie co i chcesz dowiedzieć się więcej? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, przyjdź w najbliższą niedzielę (19.01) na godz. 18 do hufca. Pogadamy o specjalnościach, drużynach specjalnościowych i zastanówmy się jak pracować ze specjalnościami w naszym hufcu. Szczególnie […]

Bal Namiestnictwa Harcerskiego

Czuwaj! W imieniu Namiestnictwa Harcerskiego chciałabym zaprosić wszystkich harcerzy oraz wszystkie harcerki na bal z Shrekiem i Fioną. Bal ten odbędzie 24 stycznia 2020r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Sikorskiego 56 Wstęp na bal to 5zł do puszeczki przy wejściu. Podczas balu obowiązywać będzie przebranie zgodne z tematyką balu tj. […]

Dyżury komendy w czasie ferii

W czasie ferii zimowych dyżury komendy hufca będą zawieszone, a godziny pracy biura mogą być zmienione w poszczególnych dniach, w związku z czym prosimy o kontakt z konkretnymi członkami KH w celu załatwienia swoich spraw oraz sprawdzanie grafiku z godzinami pracy biura na stronie hufca. 

Styczniowe Spotkanie Komisji Stopni Instruktorskich

Druhny i Druhowie, zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się 30 stycznia 2020 r. o godz.18:00 w budynku Hufca ZHP Częstochowa. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na adres ksi@czestochowa.zhp.pl zgłoszenia wraz z wymaganymi dokumentami do otwarcia i zamknięcia prób do dnia 16.01.2020r. Komisja na swoim posiedzeniu przyjmuje maksymalnie 4 osoby (2 otwierające […]

Wigilia instruktorska – zmiana miejsca

Drodzy instruktorzy, Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu wigilii instruktorskiej. Spotykamy się w najbliższy piątek o godzinie 18:00 w Centrum Integracji Społecznej przy ul.Legionów 50A. Pamiętajcie o świątecznym ubiorze. 🙂

Zamykamy okres rozliczeniowy

Druhny i Druhowie, wszystkie faktury i zaliczki rozliczamy do 20.12.2019. Od 21.12.2019 do 08.01.2020 nie ma możliwości dokonywania zakupów na fakturę. Nie będą one rozliczone.  W razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną hm. Krystian Łaszewski

Kurs Drużynowych Starszoharcerskich HYGGE

Druhny i Druhowie, mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na kurs drużynowych harcerzy starszych. 😉 Biwak ma formę weekendową. Zjazdy + jedne zajęcia elearnigowe zaplanowaliśmy w terminach: 31.01. – 2.02.2020 – I zjazd – biwak w Częstochowie 15.02.2020 – dopołudnie elearningowe 28 – 01.03.2020 – II zjazd – biwak w Tarnowie 13 – 15.03.2020 r. – […]

Wigilia Instruktorska

Serdecznie zapraszamy wszystkich instruktorów Hufca Częstochowa na wigilię instruktorską, która odbędzie się 20 grudnia br. o godz. 18:00 w Centrum Integracji Społecznej przy ul.Marysia 93 (obok głównego budynku na ul. Legionów). 

Grudniowe spotkanie HKSI

Druhny i Druhowie, zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r. o godz.18:00 w budynku Hufca ZHP Częstochowa. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na adres ksi@czestochowa.zhp.pl zgłoszenia wraz z wymaganymi dokumentami do otwarcia i zamknięcia prób do dnia 5.12.2019r. Komisja na swoim posiedzeniu przyjmuje maksymalnie 4 osoby (2 otwierające […]