Drużyna Drużynowy/a Kontakt
3 Częstochowska Drużyna Harcerska „Wertepy” dh. Katarzyna Majchrzak katarzyna.majchrzak@zhp.net.pl
10 Jaskrowska Drużyna Harcerska „Żywioły” dh. Monika Derda monika.derda@zhp.net.pl 
13 Częstochowska Drużyna Harcerska „Bezimienni” dh. Monika Cichoń

monika.cichon@zhp.net.pl

23 Mstowska Drużyna Harcerska „Amonit” pwd. Aneta Pałczyńska aneta.palczynska@zhp.net.pl 
24 Częstochowska Drużyna Harcerska „Watra” dh. Marta Dawiskiba

watra.czestochowa.zhp.pl

marta.dawiskiba@zhp.net.pl

43 Częstochowska Drużyna Harcerska „Sulima” hm. Adam Czarnołęski adam.czarnoleski@zhp.net.pl
50 Kłomnicka Drużyna Harcerska „Sienkiewiczacy” phm. Teresa Nowakowska teresa.nowakowska@zhp.net.pl
87 Środowiskowa Drużyna Harcerska „Parasol” dh. Matydla Szymczyk matylda.szymczyk@zhp.net.pl
160 Częstochowska Drużyna Harcerska „Desant” pwd Jan Gallina

160cdhdesant@czestochowa.zhp.pl

jan.gallina@zhp.net.pl

Próbna Częstochowska Drużyna Harcerska „Zalatani” hm. Agnieszka Borowiecka

agnieszka.borowiecka@zhp.net.pl