Skład Komisji

hm. Wojciech Śliwowski – Przewodniczący

hm. Adam Czarnoleski
phm. Tomasz Jasiński
hm. Magdalena Kuczera-Kostecka
phm. Martyna Poniatowska
hm. Sławomir Radosz
phm. Kacper Szymala

ksi@czestochowa.zhp.pl

Harmonogram posiedzeń Komisji

22 listopada 2023 (środa) – wnioski najpóźniej do 8 listopada
13 grudnia 2023 (środa) – wnioski najpóźniej do 29 listopada
24 stycznia 2024 (środa) – wnioski najpóźniej do 10 stycznia
20 marca 2024 (środa) – wnioski najpóźniej do 6 marca

Posiedzenia Komisji odbywają się w Hufcu, w godzinach 17:30-20:00. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość spotkania on-line (Microsoft Teams) – prosimy o kontakt na nasz adres email najpóźniej na 14 dni przed planowanym posiedzeniem.

Kontakt

Kontakt z Komisją możliwy jest poprzez wypełnienie jednego z dostępnych formularzy (UWAGA: wymagany jest adres email w domenie ZHP). W innych sprawach, prosimy o kontakt na nasz adres email: ksi@czestochowa.zhp.pl.

Linki do formularzy znajdują się pod odpowiednimi kafelkami poniżej.

Regulaminy, programy prób oraz szablony dokumentów dostępne są w: DOKUMENTY