Nowa siedziba hufca

Druhny i Druhowie,
powoli szykujemy się do remontu nowej siedziby hufca na ulicy Pułaskiego 59/65. 

W tym lokalu oprócz biura i pomieszczeń do spotkań zespołów instruktorskich, chcielibyśmy stworzyć również miejsce, które służyłoby do harcerskich spotkań dużych i małych, burz pomysłów, planowania pracy. Jednym słowem harcówkę dostępną dla wszystkich. Dodatkowo chcielibyśmy móc do tego miejsca zapraszać osoby, które wspierają nasze działanie w mieście – rodziców, przedstawicieli urzędu miasta i oświaty i wielu, wielu innych.

Dlatego aby to miejsce było jeszcze bardziej nasze, chcielibyśmy nadać mu nazwę. : ) Mamy trzy propozycje. Aby je poznać zaloguj się na swoje konto w domenie zhp.net.pl / czestochowa.zhp.pl i wejdź tu: https://forms.office.com/r/S3VUxJ3MBa

Czas na wypełnienie ankiety do 20.06 do zachodu słońca.