Posiedzenie Hufcowej Kapituły Odznaczeń

Druhny i druhowie

w dniu 07.02.2019 r. (czwartek) o godz. 17:30 w siedzibie hufca odbędzie się posiedzenie Hufcowej Kapituły Odznaczeń. Ze względu na zimowe ferie, będzie to ostatnie posiedzenie naszego zespołu przed Dniem Myśli Braterskiej. W związku z tym, jeżeli chcecie złożyć do rozpatrzenia i weryfikacji wnioski o odznaczenia nie zwlekajcie ze swoją decyzją i nie róbcie tego na ostatnią chwilę. Wypełnione i podpisane wnioski na obowiązujących drukach można składać w sekretariacie hufca do druhny phm. Jagody Misztela w terminie do 06.02.2019 r. (środa) do godz. 15:00.
Ponieważ członkowie Kapituły wyjeżdżają w ferie zimowe z Częstochowy nie będzie możliwości weryfikacji wniosków złożonych po tym terminie.
W razie jakichkolwiek pytań z Waszej strony zapraszamy do kontaktu pod adresem email: hko@czestochowa.zhp.pl

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!!!

phm. Tomasz Czarnecki /PAKUŁA/
Przewodniczący Hufcowej Kapituły Odznaczeń
Członek Chorągwianej Kapituły Odznaki HSZŚl.