Przedzlotowe posiedzenie Hufcowej Kapituły Odznaczeń.

Druhny i druhowie.

Nie muszę Wam przypominać o zbliżającym się terminie Zlotu Hufca, natomiast chcę przypomnieć, że jest to jedna z nielicznych okazji aby wyróżnić swoich podopiecznych poprzez odznaczenia.

 Z pewnością w Waszych harcerskich środowiskach pełnią służbę instruktorzy, którzy zasługują właśnie na takie wyróżnienie. Jeśli się wahasz lub nie możesz sobie poradzić z wypełnieniem wniosku to zapraszamy Cię na posiedzenie Hufcowej Kapituły Odznaczeń w dniu 30.05.2017 r. o godz. 17:00 do siedziby Hufca ZHP Częstochowa przy ul. Wilsona 34. Tu na miejscu pomożemy Wam rozwiać wszelkie wątpliwości i zweryfikujemy składane propozycje. Oczywiście zapraszam wcześniej do lektury regulaminów odznak oraz składanie wniosków na obecnie obowiązujących drukach które są do pobrania ze strony internetowej hufca w zakładce „Dokumenty HKO”.  

Nie ma co zwlekać bowiem jest to już ostatnie posiedzenie HKO przed Zlotem Hufca i wszelkie wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrzone.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!!!

phm. Tomasz Czarnecki /PAKUŁA/ przewodniczący Hufcowej Kapituły Odznaczeń członek Chorągwianej Kapituły Odznaki HSZŚl.