Warsztaty – 19.01

Druhny i druhowie!

Zapraszamy na dwa bloki warsztatowe:
  • Warsztaty programu biwaku
  • Warsztaty dla przybocznych

Poniżej znajdziecie link do formularza zgłoszeniowego.

Pierwsza część naszego spotkania, od 10:00 to warsztaty programowe biwaku. Są one bezpłatnie i mogą wziąć w nich udział członkowie kadr drużyn zajmujący się organizacją biwaków. Ta cześć jest również obowiązkowa dla uczestników drugiej części, czyli warsztatów dla przybocznych.

Warsztaty dla przybocznych rozpoczniemy ok. 12:00. Każdy zgłoszony uczestnik jest proszony o wpłatę wpisowego w wysokości 20 zł, najpóźniej do 16 stycznia 2019 r. na konto hufca (dane w zakładce kontakt) z tytułem przelewu: DSZ imię i nazwisko Warsztaty dla przybocznych. W ramach wpisowego zapewniamy obiad i pakiet materiałów.  Warsztaty zakończą się ok. 17:00.
Na drugą część zapraszamy osoby pełniące funkcję przybocznych oraz osoby, które w najbliższym czasie (do pół roku) mogą tę funkcję objąć. Zapraszamy do uczestnictwa także drużynowych, aby wspólnie z przybocznymi utrwalili swoją wiedzę i umiejętności.

W razie pytań proszę o bezpośredni kontakt ze mną.
Warsztaty będą miały miejsce w hufcu.

Czuwaj!
Namiestnik harcerski