Dołącz do Szlachetnej Paczki

Druhny i Druhowie,

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi staramy się zawsze myśleć o tych, którzy w życiu mieli mniej szczęścia.

Dziś zachęcamy więc wszystkich do przygotowania Szlachetnej Paczki dla pani Katarzyny.

Potrzebujemy:

-żywności długoterminowej (mąka, kasza, kawa, owoce i warzywa w puszkach, konserwy, herbata, makaron itd)

-środków czystości (płyn do płukania, płyny czyszczące, mydło, pasta do zębów, płyn do naczyń, proszek do prania itd)

-pościeli (160x200cm)

-ręczników (wszystkie rozmiary).

Rodzina ma też specjalne potrzeby – buty zimowe w rozmiarze 41 i kurtka zimowa w rozmiarze XXL (więcej informacji w linku). Wspaniale byłoby też, gdyby udało się dać pani Katarzynie specjalny świąteczny upominek – marzy ona, aby dostać voucher do drogerii. Wszystkie inne potrzebne informacje znaleźć można tu: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/50484/1065?context=family_choosen&utm_source=autoresponder-swr&utm_medium=email&utm_campaign=paczka2020&utm_term=darczynca Może znajdzie się też osoba chętna do pomocy przy zakupie kabiny prysznicowej, także potrzebnej – w takim wypadku prosimy o kontakt. Zbiórka potrwa do piątku 11.12.2020. Zakupione rzeczy można zawozić do SP nr 8 ul. Szczytowa 28/30 w godzinach 8-16.

Uprzednio prosimy jednak o kontakt telefoniczny. Wszystkich potrzebnych informacji udzielają: hm. Przemysław Kowalski – 503 499 833 Emilia Puchała HO – 696 268 218