XI Zjazd Chorągwi Śląskiej ZHP

wpis w: Aktualności | 0

Druhny i druhowie,

dobiegł końca XI Zjazd Chorągwi Śląskiej ZHP.

Po 8 latach pięknej służby, swoją kadencję na funkcji komendantki chorągwi zakończyła hm. Anna Peterko. Dziękujemy wszystkim władzom za służbę w minionej kadencji.

Decyzją Zjazdu nowym komendantem chorągwi został hm. Marcin Różycki, a jednym z jego zastępców instruktorka naszego hufca phm. Jagoda Misztela-Rakowska. To ogromne wyróżnienie dla naszego hufca.

We władzach reprezentować nas będą także:
phm. Tatiana Telehojna-Jasińska – członkini Rady Chorągwi Śląskiej
hm. Krystian Łaszewski – członek Rady Chorągwi Śląskiej
hm. Sławomir Radosz – członek Sądu Harcerskiego Chorągwi Śląskiej
hm. Janusz Szlenk – członek Komisji Rewizyjnej Chorągwi Śląskiej

Gratulujemy także wyróżnień:
hm. Wojciech Śliwowski – odznaka za zasługi dla Chorągwi Śląskiej ZHP w stopniu złotym
hm. Krystian Łaszewski – odznaka za zasługi dla Chorągwi Śląskiej ZHP w stopniu złotym
phm. Tatiana Telehojna-Jasińska – odznaka za zasługi dla Chorągwi Śląskiej ZHP w stopniu srebrnym
hm. Agnieszka Borowiecka – srebrny krzyż za zasługi dla ZHP
hm. Przemysław Kowalski – brązowy krzyż za zasługi dla ZHP

Dziękujemy za udział naszym delegatom i przedstawicielom we władzach! Pokaż mniej