Zapal Znicz Pamięci 2022 – Aktualizacja

wpis w: Aktualności | 0

Druhny i druhowie 31 Października kończy się tegoroczna Akcja.

Nadal zostały wolne miejsca na których powinien zapłonąć nasz znicz. Wszystkie jednostki, które jeszcze nie odebrały zniczy zapraszamy po odbiór z wybranego przez siebie punktu.

Jest też możliwość odebrania zamówionych zniczy po piątkowych uroczystościach 110 rocznicy powstania 1 drużyny skautowej w Częstochowie która odbędzie się w auli przy IV LO im. Sienkiewicza.

Przypominamy także ,że potwierdzeniem wykonania zadania jest udokumentowanie zapalonych zniczy na mogiłach i ważnych dla Nas miejscach poprzez zrobienie zdjęć.
Materiał prosimy wysłać elektronicznie na adresy jakub.pasieka@zhp.net.pl oraz wojciech.misztela@zhp.net.pl.

Po zakończeniu akcji zaprezentujemy zbiorczo Wasz udział w ZZP 2022 na stronie Hufca ZHP Częstochowa.