Zapraszamy na kursy drużynowych!

wpis w: Aktualności | 0

Druhny i Druhowie,
zapraszamy na kurs drużynowych „Kwiat Lotosu”.
Organizujemy równolegle kursy dla dwóch pionów metodycznych, więc zanim się zgłosisz, musisz zdecydować czy chcesz wziąć udział w kursie drużynowych drużyn harcerskich czy starszoharcerskich. W kursie udział mogą wziąć jedynie osoby, które ukończyły wcześniej kurs przewodnikowski. Biwaki kursowe będą odbywać się w okolicach centrum miasta Częstochowy.

Opłatę za kurs należy wpłacić do 10.10.2016 r. na konto Hufca ZHP Częstochowa 95 1020 1664 0000 3402 0019 4878
z dopiskiem: Kurs drużynowych
Pytania kierujcie na adres ksztalcenie@czestochowa.zhp.pl

link do zgłoszeń

Zaplanowany jest także kurs dla drużynowych gromad zuchowych, który odbędzie się w lutym 2017 roku. W przygotowaniu jest również kurs drużynowych drużyn wędrowniczych, dlatego daj nam znać, że poszukujesz takiej formy! Przy odpowiedniej liczbie osób otworzymy rekrutację!

Zapraszamy!!

kwiat-lotosu