Zrzutka na nowe źródło ciepła

Drodzy Przyjaciele

Zdecydowaliśmy się zorganizować te akcję, ponieważ nie damy radę sami wykonać tak kosztownej naprawy 😞.
Wielu z Was na codzień wspiera nas na różnych płaszczyznach ❤️. Prosimy jeszcze raz o Waszą pomoc. Pokażcie siłę Częstochowy i jej mieszkańców‼️

Nie możesz nas wesprzeć? Nic się nie stało – udostępnij link, aby dotarł do każdego kto nosi lub nosił harcerski mundur – szczegóły w linku ⚜️🔥🎯

#cieplodlaharcerzy #hufieczhpczestochowa #wsparcie #idziezima

Niezbędne miejsce dla naszych harcerzy zostało uszkodzone i nie jest w pełni dla nas dostępne.

Co się stało?

Machina, która pompuje ciepłą wodę do krwiobiegu pomieszczeń hufcowych i daje komfort działającym w nich harcerzom oraz instruktorom, uległa awarii. Mamy na myśli nasz wiekowy, ale jakże niezbędny piec. Jego wymiana wyniesie aż 20 tysięcy złotych. Sami takiej kwoty do zbliżającej się zimy nie uzbieramy. Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy!