Festiwal Piosenki Harcerskiej i Bajkowej „Ty druha we mnie masz”

Druhny i Druhowie,

zapraszamy do udziału w tegorocznym Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Bajkowej „Ty druha we mnie masz” 07.05.2022, godz. 10:00 w sali muzyczno-teatralnej „Zygmunt” przy Kościele św. Zygmunta ul. Krakowska 1.

W Festiwalu Piosenki Harcerskiej mogą wziąć udział zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy oraz instruktorzy Hufca ZHP Częstochowa. Uczestnikami festiwalu mogą być soliści, duety oraz zespoły składające się z minimum 5 osób. W festiwalu może wystąpić 10 zespołów – decyduje kolejność zgłoszeń.

Festiwal zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

• Zuchy,
  • Harcerze
  • Harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy

Każdy zespół prezentuje 1 piosenkę harcerską/turystyczną, pochodzącą z tradycyjnego repertuaru piosenek harcerskich oraz 1 piosenkę o tematyce bajkowej.

Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie piosenki harcerskiej przy akompaniamencie instrumentu (gitara, ukulele, keyboard lub inne) na żywo. Nagrany podkład muzyczny można wykorzystać tylko przy piosence bajkowej.

Podstawą udziału w festiwalu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.office.com/r/rNzMtznmLL i przesłania go do organizatorów najpóźniej do 22 kwietnia 2022 r.

Regulamin: Festiwal Piosenki Harcerskiej i Bajkowej